Slovėnija neturėjo jokių šansų prieš kroatus (Ispanija sutriuškino Libaną)

FIBA nuotr.

Pergalę olimpinės atrankos turnyre iškovojo Kroatijos rinktinė. Ji Pirėjuje 108:92 (31:16, 23:25, 39:27, 15:24) sutriuškino Slovėnijos krepšininkus.

Luka Dončičius pralaimėjusių gretose surinko trigubą dublį. Jis per 37 minutes pelnė 26 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei surinko 29 naudingumo balus.

Tuo metu nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Goranas Filipovičius, kuris per 32 minutes įmetė 21 tašką, atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavo 28 naudingumo balus.

Jam sėkmingai talkino ir Dario Šaričius, kuris taip pat užfiksavo trigubą dublį. Jis pelnė 19 taškų,atkovojo 10 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei surinko 27 naudingumo balus.

Slovėnija: Luka Dončičius 26 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Klemenas Prepeličius 19, Joshas Nebo (9 atk. kam.) ir Vlatko Čančarar po 12, Gregoras Hrovatas 7.

Kroatija: Goranas Filipovičius 21 (6 rez. perd.), Dario Šaričius 19 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Ivica Zubacas 18 (8 atk. kam.), Danko Brankovičius 15, Mario Hezonja 12 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Jaleenas Smithas 11.

***

Sėkmingai atraną į olimpiadą pradėjo ir Ispanijos rinktinė. Sergio Scariolo auklėtiniai Valensijoje 104:59 (24:18, 27:13, 27:13, 26:15) nepasigailėjo Libano žaidėjų.

Ispanija: Santi Aldama 17 (9 atk. kam.), Usmanas Garuba 15 (8 atk. kam.), Jaime Pradilla 14, Dario Brizuela 12, Rudy Fernandezas 9.

Libanas: Youssefas Khayatas 20 (6 atk. kam.), Omari Spellmanas ir Sergio El Darwichas po 13.