Vokietija ketvirtajame kėlinyje įrodė pranašumą prieš brazilus (Visi antradienio rezultatai)

Antrą pergalę Paryžiaus olimpinių žaidynių B grupėje iškovojo Vokietijos rinktinė. Ji 86:73 (22:10, 18:30, 20:11, 26:22) nugalėjo Brazilijos krepšininkus.

Kitas rungtynes vokiečiai žais su prancūzais, o brazilai susikaus su Japonija.

Iškovoję antras pergales vokiečiai ir prancūzai užsitikrino vietas ketvirtfinalyje.

Nugalėtojų gretose Dennisas Schroderis per 32 minutes surinko 20 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Brazilų gretose rezultatyviausias su 18 taškų buvo Yago dos Santosas.

Brazilija: Yago dos Santosas 18 (8 rez. perd.), Vitoras Benite 17, Lucasas Diasas 9.

Vokietija: Dennisas Schroderis 20 Franzas Wagneris 17, Isaacas Bonga 15, Andreasas Obstas 14.

Prancūzija 94:90 Japonija. Plačiau apie rungtynes skaitykite ČIA.

Kanada 93:83 Australija. Plačiau apie rungtynes skaitykite ČIA.

Ispanija 84:77 Graikija. Plačiau apie rungtynes skaitykite ČIA.