Lietuviai žaidė naudingai, bet Čačako klubas nusileido „Partizan“

Aba-liga nuotr.

Adrijos lygoje savo pirmas rungtynes šį sezoną sužaidė Pauliaus Valinsko ir Justo Furmanavičiaus atstovaujama Čačako „Borac“ ekkipa. Ji svečiuose 66:96 (19:24, 17:22, 12:31, 18:19) nusileido Belgrado „Partizan“ krepšininkams.

P. Valinskas pralaimėjusiems per 22 minutes pelnė 12 taškų, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė 4 klaidas ir surinko 17 naudingumo balų.

Tuo metu J. Furmanavičius per 31 minutę įmetė 10 taškų, atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius bei surinko 5 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Carlikas Jonesas, kuris pelnė 14 taškų ir surinko 18 naudingumo balų.

„Borac“: Djordje Gagičius 13, P. Valinskas 12, J. Furmanavičius ir Michaelas Smithas po 10.

„Partizan“: Carlikas Jonesas 14, Duane‘as Washingtonas 13, Isaacas Bonga, Sterlingas Brownas ir Aleksejus Pokuševskis po 11.