P. Soroko klubas nugalėjo E. Bendžiaus komandą (Laimėjo ir E. Žukausko ekipa)

FIBA nuotr.

Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Banco di Sardegna“ ekipa patyrė pralaimėjimą Italijos čempionate. Ji 86:97 (21:22, 16:19, 23:22, 26:34) nusileido Skafačio „Givova“ klubui, kuriame rungtyniauja Paulius Sorokas.

E. Bendžius pralaimėjusiems per 21 minutę pelnė 14 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

Tuo metu P. Sorokas Skafačio komandai per 32 minutes surinko 22 taškus, sugriebė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavo 33 naudingumo balus.

P. Sorokas buvo rezultatyviausiais nugalėtojų gretose.

Jam sėkmingai talkino Robas Gray'us ir Elijah Stewartas, kurie pelnė po 16 taškų.

„Banco di Sardegna“ gretose geriausiai rungtyniavo Michalas Sokolowski. Jo sąskaitoje - 30 taškų. Brianas Fobbsas pridėjo 16 taškų.

***

Kitose rungtynėse Eigirdo Žukausko atstovaujama Trento „Dolomiti Energia“ iškovojo pergalę. Ji 92:76 (24:16, 22:23, 25:22, 21:15) nugalėjo Emilijos Redžo „UnaHotels“ krepšininkus.

Lietuvis per 14 minučių pelnė 10 taškų, atkovojo 1 kamuolį ir surinko 8 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Anthony Lambas. Jo sąskaitoje - 21 taškas.

Jam sėkmingai talkino Jordanas Fordas su 17 taškų.

Pralaimėjusiems Jaylenas Barfordas surinko 19 taškų.