Š. Jasikevičiaus auklėtiniai Turkijoje iškovojo pergalę

Fenerbahce nuotr.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Turkijos lygoje išlieka nepralaimėję.

Stambulo "Fenerbahce" komanda trečiojo turo rungtynėse 95:78 savo aikštėje nugalėjo Bursos "Bursaspor" krepšininkus, rašo Sarunas13lt.blogspot.com.

Kitą savaitę Šaro laukia Eurolygos dvikova namuose prieš Atėnų "Panathinaikos", o vietinėse pirmenybėse Stambulo derbis su "Darussafaka".

Rungtynių pradžioje vyko atkakli kova taškas į tašką ir tik pirmojo kėlinio pabaigoje pavyko įgyti 6 taškų pranašumą (25:19). Antrajame ketvirtyje Hallo pastangomis "Feneris" turėjo 8 taškų persvarą (38:30), o po kapitono Mahmutoglu tritaškio varžovų deficitas pirmą kartą tapo dviženklis (41:30).

Po pertraukos Šaro auklėtiniai toliau didino persvarą ir likus žaisti kiek daugiau, nei 2 min. trečiajame kėlinyje po Hayeso dvitaškio iš vidutinio nuotolio pranašumas prieš Bursos ekipą tapo 20 taškų (63:43).

Ketvirtajame kėlinyje varžovai sumažino atsilikimą iki 14 taškų (74:60), tačiau šeimininkų tritaškiai arčiau neleido priartėti Bursos krepšininkams. "Fenerbahce" iškovojo pergalę rezultatu 95:78.

Stambulo "Fenerbahce": Tarikas Biberovičius 18, Melihas Mahmutoglu ir Devonas Hallas 13, Artūrs Žagars 11, Nigelis Hayesas-Davisas ir Bonzie Colsonas 10, Metečanas Birsenas 9, Khemas Birchas 7, Wade'as Baldwinas 4 taškai;

Bursos "Bursaspor": Jaylonas Brownas 19, Joshas Sharma 18, Davidas Mutafas 13, Donte Granthamas, P.J. Pipesas ir Berkay'us Candanas 6, Davidas Michineau 5 taškai;