Prieš išvyką į Kauną „Crvena Zvezda“ su R. Giedraičiu vos išvengė pralaimėjimo

Aba-liga nuotr.

Trečiadienį Kaune su "Žalgiriu" susigrumsianti Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado "Crvena Zvezda" (4-2) vos išvengė pralaimėjimo Adrijos lygoje.

Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai išvykoje 84:77 (14:31, 27:13, 22:16, 21:17) palaužė vienus autsaiderių Zadaro "Zadar" (1-5) krepšininkus.

Serbai dvikovos pradžioje gavo labai šaltą dušą – 7:23, o po pirmojo ketvirčio atsiliko 14:31.

Pirmą kartą svečius į priekį tolimu šūviu paskutinę trečiojo kėlinio minutę išvedė R.Giedraitis – 63:60. Nors kroatai dar ilgai nepaleido varžovų, tačiau perlaužti susitikimo eigos jau nesugebėjo.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs R.Giedraitis per 22 minutes įmetė 7 taškus (1/1 dvit., 1/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir užfiksavo 9 efektyvumo balus.

Nugalėtojams Codi Milleris-McIntyre'as (2/7 trit., 4 rez. perd.) ir Ognjenas Dobričius (4/9 trit.) pelnė po 16, Urošas Plavšičius (4/4 dvit.) – 13, Nikola Kaliničius (3/3 dvit., 1/4 trit.) – 10 taškų.

Šeimininkų gretose išsiskyrė atitinkamai 19 ir 18 taškų surinkę Marko Ramljakas (3/5 trit., 11 atk. kam., 25 naud. b.) ir Amaras Gegičius (5 rez. perd.).

Eurolygos dviguboje savaitėje po mačo Kaune "Crvena Zvezda" savo aikštėje priims čempioną Atėnų "Panathinaikos" su Mariumi Grigoniu.