„Dubai“ paliko penki žaidėjai
FIBA nuotr.
Adrijos lygos čempionė „Dubai“ ekipa pradėjo komplektacijos darbus.
Skelbiama, jog klubo gretas palieka net penki žaidėjai.
„Dubai“ atsisveikino su Bruno Caboclo, Boogie Ellisu, Nate'u Masonu, Mattu Ryanu ir Taranu Armstrongu.
Tuo metu komandos marškinėlius toliau vilkės McKinley Wrightas, Aleksa Avramovičius, Klemenas Prepeličius, Džananas Musa, Nemanja Dangubičius, Davis Bertanis, Filipas Petruševas, Kenanas Kamenjašas, Mamas Jaitehas ir Mfiondu Kabengele.
Šį sezoną Eurolygoje „Dubai“ iškovojo 19 pergalių, patyrė 19 pralaimėjimų bei liko 11 vietoje.
Krepsiniozinios.lt

