Puikiai dėl kamuolių kovojęs J. Mačiulis svariai prisidėjo prie nelengvos AEK pergalės

Puikiai dėl kamuolių kovojęs Jonas Mačiulis svariai prisidėjo prie savo komandos pergalės Graikijos pirmenybėse.

Šeštadienį Atėnų AEK (12/4) klubas namie po permainingos kovos 74:68 (19:23, 16:19, 18:9, 21:17) palaužė Lemnoso "Ifaistos Limnou" (9/7) ekipą ir liko antrojoje turnyrinės lentelės vietoje.

Aikštės šeimininkai pralaimėjo pirmąją susitikimo pusę bei "pabudo" po ilgosios pertraukos. Likus 22 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Vladas Moldoveanu pataikė dvitaškį su J.Mačiulio pražanga ir sumažino skirtumą iki 68:70. Tuomet lietuvis neklydo prie baudų metimo linijos ir sugrąžino saugesnį pranašumą, kurio pakako pergalei pasiekti.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs J.Mačiulis per 23 minutes įmetė 8 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit., 4/4 baudų), sugriebė net 11 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė atitinkamai 25 ir 14 taškų surinkę Keithas Langfordas ir Linos Chrysikopoulos bei 10 pridėjęs Vassilis Toliopoulos.

Pralaimėjusiems Marcusas Gilbertas (6 atk. kam.) pelnė 17, Seanas Evansas (11 atk. kam.) - 14, Jerry Smithas (5 atk. kam.) - 13 taškų.