Lietuvių vedami K. Maksvyčio auklėtiniai iškovojo triuškinančią pergalę Rusijoje

Triuškinančią pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Permės "Parma" (5/9) klubas, kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Kazys Maksvytis, jam talkina Gintaras Kadžiulis bei rungtyniauja Adas Juškevičius ir Eigirdas Žukauskas.

Šeštadienį permiečiai savo gerbėjų akivaizdoje 106:71 (29:24, 31:28, 27:9, 19:10) tiesiog sumindė turnyrinės lentelės kaimynus Žemutinio Naugardo "Nižnij Novgorod" (5/8) krepšininkus.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir buvo vieni pagrindinių įspūdingos pergalės kalvių.

A.Juškevičius per 21 minutę pelnė 14 taškų (1/2 dvit., 2/4 trit., 6/7 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė bei prarado po kamuolį, išprovokavo 7 pražangas ir su 16 naudingumo balų baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito.

E.Žukauskas per 26 minutes įmetė 10 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 2/3 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, triskart pažeidė taisykles ir surinko 16 efektyvumo balų.

"Parma": Artiomas Zabelinas 17 (7/8 dvit.), Adas Juškevičius 14 (6 rez. perd.), Robertas Johnsonas 11, Eigirdas Žukauskas (6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Marekas Meieris (6 atk. kam.) po 10, Konstantinas Bulanovas 9 (3/3 trit., 5 atk. kam.).

"Nižnij Novgorod": Michaelas Jenkinsas 16, Darrlynas Willisas 11, Pavelas Antipovas 8, Aleksandras Čiadovas ir Ivanas Strebkovas po 7.