M. Kalniečio ir M. Kuzminsko klubas sulaukė rimto svečių iš Minsko pasipriešinimo

Gana sunkią pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (10/4) komanda.

Šeštadienį Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai namie po atkaklios kovos 78:70 (16:17, 20:21, 20:10, 22:22) palaužė absoliučius autsaiderius Minsko "Cmoki" (3/11) krepšininkus.

Labai netaikliai iš toli atakavę aikštės šeimininkai (5/25 trit. - 20 proc.) laimėjo tik dėka solidžiai sužaisto trečiojo kėlinio.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Kalnietis per 30 minučių įmetė 10 taškų (2/3 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 1 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo pražangą, sykį suklydo, triskart prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 27 minutes įmetė 11 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, net 5 sykius suklydo, kartą pažeidė taisykles ir surinko 9 efektyvumo balus.

"Lokomotiv-Kuban": Alanas Williamsas 25 (9/12 dvit., 16 atk. kam., 5 rez. perd., 7 išpr. praž., 38 naud. b.), Mindaugas Kuzminskas (5 atk. kam.) ir Samas Dekkeris (1/5 trit.) po 11, Mantas Kalnietis 10 (6 rez. perd., 3 per. kam.), Johnny O'Bryantas 8 (0/5 trit., 4 reez. perd.).

"Cmoki": Dominezas Burnettas 20 (3/3 trit.), Robertas Lowery ir Alexandre'as Gavrilovičius po 10, Vitalijus Litychas 9, Maksimas Salašas 8 (7 atk. kam.).