E. Mockevičius pranoko B. Daviesą, o jo ekipa paskutinę minutę nusileido „Barcai“

Egidijus Mockevičius žaidė solidžiai, bet jo komanda nesugeba atsispirti nuo Ispanijos pirmenybių turnyrinės lentelės dugno.

Sekmadienį lietuvio atstovaujamas Fuenlabrados "Montakit" (4/14) klubas namie tik po atkaklios kovos 90:94 (12:22, 24:25, 26:28, 28:19) turėjo pripažinti vicečempionės ir vienos lygos lyderių Barselonos "Barcelona" (14/4) ekipos pranašumą.

Prasidėjus paskutinei minutei Marcas Garcia pataikė iš toli ir sumažino skirtumą iki 86:88. Tačiau netrukus tuo pačiu atsakė Victoras Claveras ir praktiškai atėmė iš šeimininkų viltis pakovoti dėl pergalės. Tiesa, Anthony Brownas dvitaškiu vėl buvo sumažinęs atsilikimą iki 2 taškų, tačiau iki susitikimo pabaigos buvo likusios vos 4 sekundės.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Mockevičius per 24 minutes pelnė 13 taškų (5/10 dvit., 3/4 baudų), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 15 naudingumo balų.

Kur kas blogiau sekėsi jo oponentui Brandonui Daviesui. Buvęs žalgirietis itin prastai įsiliejo į žaidimą ir dėl to aikštelėje praleido vos 8 minutes, per kutrias prametė visus 4 dvitaškius, dusyk prasižengė ir surinko -4 efektyvumo balus.

"Montakit": Marcas Garcia 28 (4/6 trit.), Anthony Brownas 17 (3/6 trit., 5 rez. perd.), Egidijus Mockevičius 13 (9 atk. kam.), Pierre-Leonas Gillet (3/6 trit., 5 atk. kam.) ir Nicolas Richotti po 9.

"Barcelona": Alexas Abrinesas 18 (4/7 trit.), Nikola Mirotičius 17 (1/5 trit., 7 atk. kam.), Malcolmas delaney 15 (3/4 trit.), Victoras Claveras 14 (4/7 trit., 6 atk. kam.), Ante Tomičius 12 (6 atk. kam.), Cory Higginsas 10.