A. Parachovskio debiutą Čempionų lygoje apkartino P. Soroko komanda

Pauliaus Soroko atstovaujama Sasario "Dinamo" (9/3) komanda išbarstė didžiulį pranašumą, tačiau iškovojo pergalę FIBA Čempionų lygoje.

Italijos vicečempionai išvykoje po permainingos kovos 88:83 (28:13, 18:29, 22:16, 20:25) palaužė Strasbūro SIG (4/8) krepšininkus.

Svečiai jau antrajame kėlinyje pradėjo triuškinti varžovus jo viduryje pirmaudami 36:20, tačiau tuomet varžovai spurtavo 14:0, o vėliau iki susitikimo pabaigos vyko atkakli kova.

Starto penkete rungtynes pradėjęs P.Sorokas per 19 su puse minutės įmetė 5 taškus (0/1 dvit., 1/4 trit., 2/2 baudų), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, sykį prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Prancūzijos ekipos gretose Čempionų lygoje debiutavo buvęs Vilniaus "Ryto" centras Artiomas Parachovskis. Neseniai Belgrado "Partizan" palikusio baltasusio sąskaitoje - 6 pelnyti taškai (3/6 dvit.), 5 atkovoti bei 1 perimtas kamuolys, blokuotas metimas ir 10 efektyvumo balų.

SIG: Gabe'as Yorkas 21 (6 rez. perd.), Damienas Inglisas 21 (7 rez. perd.), Jeremy Nzeulie ir Ali Traore (5 atk. kam.) po 11.

"Dinamo": Dyshawnas Pierre (4/8 trit., 12 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Michele Vitali (4/8 trit.) po 17, Marco Spissu 16 (4/6 trit.), Miro Bilanas 15 (8 atk. kam.).