A. Kulboka atvedė savo komandą į pergalę prieš „Unicaja“

Arnoldas Kulboka buvo rezultatyviausias savo komandoje pergalingame mače Ispanijos pirmenybėse.

Lietuvio atstovaujamas Bilbao "RETABet" (13/8) klubas savo gerbėjų akivaizdoje 98:95 (22:18, 26:18, 20:35, 30:24) palaužė Malagos "Unicaja" (11/10) krepšininkus.

Likus 12 sekundžių iki susitikimo pabaigos A.Kulbokos ranka nesudrebėjo prie baudų metimo linijos, o 3 taškų pranašumą įgiję aikštės šeimininkai pergalės iš rankų nebepaleido.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs lietuvis per 24 minutes įmetė 18 taškų (2/2 dvit., 3/6 trit., 5/5 baudų), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinko 22 naudingumo balus.

17 taškų pridėjo Benas Lammersas (5 atk. kam.), 16 - šį kartą netaikliai atakavęs Axelis Bouteille (5/12 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam.), 11 - Jonathanas Rousselle (3/4 trit., 5 rez. perd.).

Pralaimėjusiems Dario Brizuela pelnė 21, Jaime Fernandezas (4/7 trit., 7 rez. perd.) - 20, Joshas Adamasas (4/5 trit.) - 18 taškų.

Dalį praėjusio sezono Kauno "Žalgirio" marškinėlius vilkėjęs Deonas Thompsonas per 21 minutę įmetė 13 taškų (3/8 dvit., 2/2 trit., 1/1 baudos), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 20 efektyvumo balų.