M. Kuzminskas nustelbė M. Kalnietį, o „Lokomotiv-Kuban“ pranoko Eurolygos klubą

Tryliktąją pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (13/4) komanda.

M.Kuzminsko vedamas klubas namuose 78:70 (18:24, 18:19, 21:8, 21:19) nugalėjo Eurolygoje rungtyniaujantį Sankt Peterburgo "Zenit" (6/10).

Joano Plazos auklėtiniai Eurolygoje retai gali pasidžiaugti pergalėmis, tačiau ne ką dažniau juos laimėjimai aplanko ir vietiniame fronte. Su 6 pergalėmis "Zenit" rikiuojasi vos vienuoliktoje vietoje iš trylikos komandų.

Vieną sėkmingiausių mačų šiame sezone sužaidė M.Kuzminskas, kuris per 31 minutę pelnė 20 taškų (2/5 dvit., 3/5 trit., 7/7 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo, išprovokavo 3 pražangas, tiek pat sykių prasižengė bei užfiksavo 18 naudingumo balų.

Tuo tarpu M.Kalnietis šiame susitikime neišsiskyrė. Gynėjas per 24 minutes surinko tik 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, net 6 sykius suklydo, išprovokavo 2 pražangas, blokavo metimą bei surinkęs 5 asmenines pražangas mačą baigė su 3 efektyvumo balais.

Nugalėtojų gretose kartu su M.Kuzminsku vienodą rezultatyvumą užfiksavo Johnny O'Bryantas, kurio kraityje taip pat 20 taškų.

Pralaimėjusiems Andrėjus Zubkovas ir Willas Thomasas pelnė po 11 taškų.