S. Kulviečio klubas laimėjo įspūdingą trilerį ir pateko į Prancūzijos lygos taurės finalą

Saulius Kulvietis žais Paryžiuje vykstančio Prancūzijos lygos taurės finalo aštuoneto turnyro lemiamame mače.

Šeštadienį lietuvio atstovaujamas Dižono JDA klubas pusfinalyje įtemptame trileryje 83:81 (23:23, 19:24, 18:11, 23:23) palaužė Vilniaus "Ryto" varžovę Europos taurės "Top 16" etape Monako "AS Monaco" ekipą ir finale susitiks su čempionais Vilerbano ASVEL krepšininkais.

Prasidėjus paskutinei minutei Dižono krepšininkai pirmavo 80:74, tačiau varžovai pataikė iš toli, o likus 11 sekundžių po perimto kamuolio sumažino skirtumą iki minimumo. Rasheedas Sulaimonas pataikė tik vieną baudos metimą, o Norrisas Cole'as nepataikė dvitaškio, tačiau pats pataisė savo metimą ir priešpaskutinę sekundę išlygino rezultatą.

Pakvipo pratęsimu, tačiau po minutės pertraukėlės Richardas Solomonas dvitaškiu išplėšė pergalę.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs S.Kulvietis per 9 minutes pataikė visus 4 baudų metimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinko 4 naudingumo balus.

JDA: Rasheedas Sulaimonas 24 (5/7 trit.), Richardas Solomonas 15 (3/3 trit., 6 atk. kam.), Davidas Holstonas 14 (2/3 trit., 6 rez. perd.), Alexandre'as Chassangas 10, LaMonte'as Ulmeris 9.

"AS Monaco": Norrisas Cole'as 19 (4 rez. perd.), Jaleelas O'Brienas 17, Dee Bostas 14 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 9 išpr. praž.), Anthony Clemmonsas 11.