ALBA su rezultatyviu R. Giedraičiu pagaliau iškovojo Vokietijos taurę

Berlyno ALBA klubas su rezultatyviai žaidusiu Roku Giedraičiu po trejų metų pertraukos triumfavo Vokietijos taurės varžybose.

Šalies vicečempionai turnyro finale sekmadienį 89:67 (19:20, 21:23, 25:8, 24:16) sutriuškino Oldenburgo "EWE Baskets" ekipą.

Aikštės šeimininkai pabudo po ilgosios pertraukos ir galingai sužaidę trečiąjį kėlinį nepaliko varžovams vilčių į pergalę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 25 minutes pelnė 13 taškų (6/9 dvit., 0/3 trit., 1/2 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 3 kamuolius, po sykį suklydo ir prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 20 taškų (4/6 trit.) įmetęs Martinas Hermannssonas, po 12 pridėjo Peytonas Siva (9/9 baudų, 6 rez. perd., 3 per. kam.) ir Marcusas Erikssonas, 11 - Landry Nnoko.

Pralaimėjusiems Braydonas Hobbsas (5/11 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.) pelnė 17, Rašidas Mahalbasičius (10 atk. kam., 6 kl.) - 13, Tyleris Larsonas (3/5 trit., 5 atk. kam.) - 11 taškų.