E. Mockevičiaus ekipa tik po dviejų pratęsimų nusileio Eurolygos klubui

Solidžiai pasirodžiusio Egidijaus Mockevičiaus komanda Ispanijos pirmenybėse tik per plauką nešventė pergalės prieš Eurolygos ekipą.

Šeštadienį vienas lygos auysaiderių Fuenlabrados "Montakt" (5/15) klubas savo gerbėjų akivaizdoje po dviejų pratęsimų 92:98 (22:26, 23:16, 27:18, 12:24, 4:4, 4:10) nusileido Vitorijos "Baskonia" (12/11) krepšininkams.

Įpusėjus ketvirtajam ketirčiui aikštės šeimininkai pirmavo dviženkliu skirtumu - 83:71, tačiau tuomet baskai surengė spurtą 10:0. Likus 18 sekundžių Tornike Shengelia dvitaškiu išlygino rezultatą - 84:84. Shavonas Shieldsas perėmė kamuolį ir taip išplėšė pratęsimą.

Papildomo laiko neužteko, svečiai įrodė savo pranašumą po antro pratęsimo.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs E.Mockevičius per 21 minutę įmetė 7 taškus (2/3 dvit., 3/5 baudų), sugriebė 10 atšokusių kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 3 pražangas, triskart suklydo, 5 sykius pažeidė taisykles ir surinko 11 naudingumo balų.

"Montakit": Karvelas Andersonas 22 (5/8 trit.), Marcas Garcia 14 (4/5 trit.), Christianas Eyenga 11 (8 atk. kam., 5 kl.), Viačeslavas Bobrovas 8, Egidijus Mockevičius (10 atk. kam.), Jerome'as Randle'as ir Pierre-Leon Gillet - po 7.

"Baskonia": Tornike Shengelia 32 (8/14 dvit., 3/5 trit., 7/11 baudų, 13 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 8 išpr. praž., 44 naud. b.), Mattas Janiingas 19 (4/12 trit.), Michaelas Ericas 11 (5 atk. kam.), Pierria Henry 8.