A. Kulboka Ispanijoje patyrė pralaimėjimą, Š. Vasiliauskas Turkijoje iškovojo pergalę

Ispanijos čempionate Arnoldo Kulbokos atstovaujama Bilbao „RETABet“ (13/9) ekipa patyrė pralaimėjimą. Ji svečiuose 79:81 (22:22, 20:21, 18:21, 19:17) nusileido Sevilijos „Real Betis“ (7/15) krepšininkams.

Pralaimėjusiems lietuvis per 21 minutę pelnė 8 taškus, atkovojo 7 kamuolius, padarė 3 klaidas, prasižengė kartą ir surinko 6 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai Bilbao komandoje rungtyniavo Sergio Rodriguezas, kurio sąskaitoje - 12 taškų.

Nugalėtojams 28 taškus pelnė Erickas Greenas.

***

Tuo tarpu sėkmingai sužaidė Šarūnas Vasiliauskas, o jo atstovaujama Gaziantepo „Gaziantep“ (8/13) komanda Turkijos čempionate namuose 102:77 (18:14, 28:19, 27:22, 29:22) įveikė Ankaros „Ormanspor“ (7/14) klubą.

Mūsiškis per 24 minutes įmetė 11 taškų, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Stevanas Jelovacas. Jo sąskaitoje - 27 taškai.

Pralaimėjusiems po 14 taškų surinko Christopheris Warrenas bei Cevheras Ozeras.