J. Mačiulio ir S. Kulviečio komandos iškovojo pergales Čempionų lygos aštuntfinalyje

Sėkmingai FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio etape startavo Atėnų AEK su Jonu Mačiuliu, kurie namuose 92:85 (28:26, 24:24, 12:20, 28:15) parklupdė Bonos „Telekom Baskets“ kolektyvą.

Lietuvis per 28 minutes įmetė 11 taškų (2/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Aštuntfinalyje kovojama iki dviejų pergalių.

AEK į pergalę vedė net 27 taškais pasižymėjęs Kendrickas Ray'us ir 20 taškų pridėjęs Keithas Langfordas.

Pralaimėjusiems Joshiko Saibou pelnė 19 taškų, o Martinas Breunigas (11 atk. kam.) ir Alecas Brownas (8 atk. kam.) po 16.

***

Tuo tarpu Dižono JDA ekipa, kurios garbę gina Saulius Kulvietis, namuose 88:73 (20:17, 24:23, 17:16, 27:17) palaužė Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ komandą.

Mūsiškis per 24 minutes surinko 14 taškų, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo, sykį prasižengė ir akistatą įprasmino 18 naudingumo balų.