Rezultatyvus lietuvių žaidimas neišgelbėjo, „Lokomotiv“ apmaudžiai krito prieš CSKA

Pralaimėjimą VTB Vieningoje lygoje patyrė Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ (13/6) komanda, kuri 71:77 (19:13, 16:19, 21:21, 15:24) nusileido šalies ir Eurolygos čempionui Maskvos CSKA (15/4).

M. Kalnietis per 26 minutes pelnė 17 taškų (5/7 dvit., 2/6 trit., 1/2 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, 3 sykius suklydo bei surinko 12 naudingumo balų.

Tuo tarpu M. Kuzminskas per 29 minutes pridėjo 11 taškų (3/5 dvit., 1/6 trit., 2/2 baudos), 3 rezultatyvius perdavimus, po 1 perimtą ir atkovotą kamuolį, 4 išprovokuotas pražangas bei 3 sykius suklydęs, jis surinko 6 naudingumo balus.

15 laimėjimų savo kraityje turinti CSKA VTB Vieningoje lygoje rikiuojasi antra, o įkandin jai sekantis „Lokomotiv“ su 13 pergalių yra trečias.

„Lokomotiv“: Willas Cummingsas ir Mantas Kalnietis po 17, Mindaugas Kuzminskas 11.

CSKA: Mike‘as Jamesas 16, Joelis Bolomboy 12 (7 atk. kam.), Danielis Hackettas (7 atk. kam.) ir Kyle‘as Hinesas (8 atk. kam.) po 11.