A. Kulbokos klubas Ispanijoje lieka be pergalių

Arnoldo Kulbokos atstovaujamas Bilbao "RETAbet" (0/2) klubas Ispanijos pirmenybėse lieka be pergalių.

Trečiadienį Alexo Mumbru auklėtiniai namie 70:81 (17:22, 8:16, 16:18, 29:25) nusileido Tenerifės "Iberostar" (2/0) krepšininkams.

Likus dviem minutėms iki susitikimo pabaigos aikštės šeimininkai sumažino skirtumą iki 70:77, tačiau vėliau krepšys jiems buvo užrištas.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Kulboka per 23 minutes pelnė 6 taškus (0/3 dvit., 2/6 trit.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, dukart prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

"RETAbet": Jaylonas Brownas 16 (3/5 trit., 6 atk. kam.), Jaroslawas Zyskowskis 13, Jonathanas Rousselle 8 (5 kl.), Arnoldas Kulboka (5 atk. kam.), Aaronas Jonesas ir Ludde Hakansonas po 6.

"Iberostar": Bruno Fitipaldo (3/4 trit.) ir Georgi Šermadini (9/10 baudų) po 19, Aaronas Doornekampas 16 (4 rez., perd.), Dani Diezas 13 (2/2 trit.).