Lietuviškasis „Baskonia“ klubas apmaudžiai krito Badalonoje

Apmaudžią nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (4/3) komanda.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje paskutinėmis sekundėmis 82:83 (19:26, 13:21, 21:15, 29:21) nusileido Badalonos "Joventut" (5/2) krepšininkams.

Po dviejų kėlinių svečiai turėjo net 15 taškų deficitą - 32:47. Po ilgosios pertraukos baskai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir susitikimo pabaigoje išsiveržė į priekį.

Prasidėjus paskutinei minutei Vitorijos krepšininkai pirmavo 81:76, tačiau per likusį laiką realizavo vieną baudos metimą, o aikštės šeimininkai žaidė užtikrinčiau bei likus dviem sekundėms Ferranas Bassas tolimu šūviu išplėšė pergalę Badalonos ekipai.

Nors baskai suklydo vos 5 kartus, tačiau pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 30:41 ir pataikė vos 8 iš 31 tolimo metimo (26 proc.).

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 36 minutes pelnė 10 taškų (4/8 dvit., 0/4 trit., 2/3 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, gavo bloką, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 8 naudingumo balus.

T.Sedekerskis per 4 minutes prametė vienintelį dvitaškį ir daugiau niekuo nepasižymėjo.

"Joventut": Ante Tomičius 23 (10/15 dvit.), Ferranas Bassas 19 (5/6 trit., 9 rez. perd.), Pau Ribas 11 (3/7 trit., 5 rez. perd.), Vladimiras Brodziansky (2 bl.) ir Nenadas Dimitrijevičius (0/4 trit.) po 7.

"Baskonia": Pierria Henry 24 (4/7 trit., 7 išpr. praž.), Achille Polonara 14 (7/8 dvit.), Luca Vildoza 13 (2/7 trit.), Rokas Giedraitis 10 (0/4 trit., 5 atk. kam.), Youssoupha Fallis 9 (7 atk. kam.).