E. Ulanovo tritaškiai padėjo sutriuškinti K. Kemzūros auklėtinius

Klubo nuotr.

Sekmadienį Turkijos pirmenybių penktojo turo rungtynėse susitiko dvi "lietuviškos" komandos.

Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" (5/0) klubas namie 93:70 (29:17, 22:22, 21:15, 21:16) sutriuškino Kęstučio Kemzūros treniruojamą Izmiro "Petkim Spor" (1/4) ekipą su Šarūnu Vasiliausku.

Be lyderio Nando De Colo rungtyniavę aikštės šeimininkai realizavo pusę tolimų metimų - 12 iš 24.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau pasirodė labai skirtingai.

E.Ulanovas per 26 minutes pelnė 13 taškų (1/3 dvit., 3/3 trit., 2/6 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, 3 kartus suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 13 naudingumo balų.

Š.Vasiliauskas per 24 minutes įmetė 3 taškus (1/5 trit.), sugriebė atšokusį kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, gavo 2 blokus, po kartą suklydo bei prasižengė ir užfiksavo 1 efektyvumo balą.

"Fenerbahče": Ahmetas Duverioglu 14 (8/8 baudų, 9 atk. kam.), Edgaras Ulanovas 13 (3/3 trit.), Lorenzo Brownas 12 (2/2 trit., 8 rez. perd., 3 per. kam.), Melihas Mahmutoglu 11 (3/6 trit.).

"Petkim Spor": Thomasas Wimbushas 16 (6 atk. kam.), Ege Araras (5/6 dvit., 5 rez. perd.) ir Ianas Hummeras (7 atk. kam., 4 rez. perd.) po 10, Canberkas Kusas 9.