Visiškai greta trigubo dublio buvęs M. Kalnietis vedė „Lokomotiv“ į pergalę

VTB nuotr.

Rusijos krepšinio grandų mūšyje VTB Vieningoje lygoje triumfavo Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (5/1) klubas.

Sekmadienį Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai namie po permainingos kovos 93:81 (15:28, 26:11, 28:26, 24:16) palaužė Kazanės "Unics" (2/1) krepšininkus.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau jų indėlis į pergalę buvo labai skirtingas.

M.Kalnietis per 34 minutes pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 1/4 trit., 1/1 baudos), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo, triskart prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.

M.Kuzminskas per 31 minutę įmetė 5 taškus (1/3 dvit., 0/4 trit., 3/5 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 6 pražangas, po sykį suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo 5 efektyvumo balus.

"Lokomotiv-Kuban": Kevinas Hervey (5/10 trit., 8 atk. kam., 3 per. kam.) ir Jordanas Crawfordas po 22, Alanas Williamsas 16 (8/11 dvit., 13 atk. kam., 2 bl.), Mantas Kalnietis 10 (9 atk. kam., 14 rez. perd.).

"Unics": Johnas Brownas (8/9 dvit., 8 atk. kam.) ir Jordanas Morganas (8 atk. kam.) po 18, Jamaras Smithas 16 (2/7 trit.), Isaiah Canaanas 8 (1/9 dvit., 2/6 trit., 5 rez. per.).