„Dizaineriai“ nuo pirmojo pralaimėjimo išsigelbėjo lemiamame ketvirtyje

Banguotai rungtyniavusi Milano "AX Armani" (6/0) komanda vis tik sugebėjo išsigelbėti ir likti vienintele komanda Italijos čempionate dar nepatyrusia pralaimėjimo kartėlio šiame sezone.

"Dizaineriai" namuose po permainingos kovos 82:75 (19:12, 22:32, 19:18, 22:13) įveikė Trento "Dolomiti Energia" (2/4) krepšininkus.

Po trijų kėlinių Italijos grandė "AX Armani" vis dar atsiliko nuo varžovų 60:62, tačiau lemiamo ketvirčio metu įjungę aukštesnę pavarą vis dėlto įrodė savo pranašumą.

Ryškias rungtynes sužaidė buvęs žalgirietis Zachas LeDay'us, kurio kraityje 10 taškų ir 19 naudingumo balų per 22 sužaistas minutes.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Shavonas Shieldsas su 24 taškais, jam iš paskos sekė Michaelas Rollas su 19 taškų.

Pralaimėjusiems Gary Browne'as įmetė 18, JaCorey Williamsas ir Luke'as Maye pridėjo po 15.