Naudingiausiai žaidęs M. Paliukėnas neištraukė pergalės prieš lyderius

Martynas Paliukėnas žaidė naudingiausiai savo komandoje, tačiau tai jai nepadėjo iškovoti pergalės Lenkijos pirmenybėse.

Sopoto "Trefl" (7/6) klubas išvykoje po atkaklios kovos 72:80 (13:20, 13:8, 22:23, 24:27) nusileido lygos lyderiams Varšuvos "Legia" (10/2) ekipai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Paliukėnas per 29 minutes įmetė 14 taškų (3/3 dvit., 1/2 trit., 5/6 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, privertė varžovus 5 kartus pažeisti taisykles, dusyk suklydo ir paskutinę susitikimo minutę baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito su 23 naudingumo balais.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 18 taškų surinkęs Lukaszas Kolenda (4/7 trit., 5 kl.), 14 pridėjo Dariousas Motenas, 12 - Karolis Gruszeckis (5 rez. perd.).

Nugalėtojams Justinas Bibbinsas (8 rez. perd., 10 išpr. praž.) pelnė 22, Grzeriorzas kulka (8 atk. kam.) - 14, Earlas Watsonas (8 atk. kam.) ir Jamelas Morrisas - po 11 taškų.