Trečdalį komandos taškų sumetęs E. Bendžius nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

Eimantas Bendžius pelnė beveik trečdalį savo komandos taškų, tačiau tai nuo pralaimėjimo Italijos pirmenybėse neišgelbėjo.

Sasario "Banco di Sardegna" (4/3) išvykoje 78:92 (13:17, 19:28, 17:30, 29:17) nusileido Trento "Dolomiti Energia" (3/4) ekipai.

Gianmarco Pozzecco auklėtiniai galėjo būti sutriuškinti ir nepadoriu skirtumu, nes ketvirtojo kėlinio pradžioje atsilikinėjo net 49:78.

Abi komandos puikiai atakavo iš toli: šeimininkai realizavo 41 proc. (14/34), svečiai - 45 proc. (10/22) tritaškių.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Bendžius per 28 minutes įmetė 25 taškus (4/6 dvit., 5/10 trit., 2/3 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, triskart suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 22 naudingumo balus.

18 taškų pridėjo Jasonas Burnellas (6 atk. kam., 5 rez. perd.), 18 - Giacomo Devecchi (3/3 trit.), 8 - Miro Bilanas (6 atk. kam.).

Nugalėtojams Victoras Sandersas (5/7 trit., 5 rez. perd.) pelnė 23, Gary Browne'as (4/7 trit., 5 rez. perd.) ir JaCorey Williamsas (9 atk. kam.) - po 15, Luke'as Maye (5 atk. kam.) - 13, Anthony Forray (6 rez. perd.) - 11 taškų.