R. Giedraitis buvo vienas vedlių į pergalę prieš solidžiai žaidusio A. Kulbokos ekipą

Ispanijos pirmenybėse šeštadienį susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja trys krepšininkai iš Lietuvos.

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas Vitorijos "Baskonia" klubas namie užtikrintai 82:68 (25:18, 19:12, 22:18, 16:20) įveikė Bilbao "RETAbet" ekipą su Arnoldu Kulboka.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 27 minutes įmetė 13 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 1/2 baudų), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, gavo bloką, dusyk prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs T.Sedekerskis per 13 minučių prametė po 1 dvitaškį ir tritaškį, sugriebė 5 atšokusius kamuolius, 1 perėmė, kartą prasižengė ir užfiksavo 5 efektyvumo balus.

Nuo susitikimo pradžios žaidęs A.Kulboka per 26 minutes pelnė 7 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit., 1/1 baudos), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, gavo bloką, po sykį išprovokavo pražangą bei pažeidė taisykles ir surinko 12 naudingumo balų.

"Baskonia": Achille Polonara (8 atk. kam., 27 naud. b.) ir Luca Vildoza (5 rez. perd.) po 17, Rokas Giedraitis 13 (7 atk. kam.), Alecas Petersas 9 (3/5 trit.), Youssoupha Fallas ir Zoranas Dragičius po 7.

"RETAbet": Jaylonas Brownas 19 (2/7 trit.), Jonathanas Rousselle (5 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 5 kl.) ir Ondrejus Balvinas (7 atk. kam., 4 bl.) po 13, Arnoldas Kulboka 7 (7 atk. kam.).