Netikėtumas: lietuviškasis Permės klubas namie nusileido autsaideriams

Netikėtą nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Kazio Maksvyčio treniruojamas Permės "Parma" (2/1) klubas su Adu Juškevičiumi ir Eigirdu Žukausku.

Pirmajame ture Maskvos CSKA (4/1) nukovę permiečiai sekmadienį namie 67:84 (15:20, 24:24, 15:17, 12:23) nusileido paprastai tik pergalėmis savo aikštėje pasižymintiems turnyro autsaideriams Krasnojarsko "Jenisej" (1/4) krepšininkams.

Šeimininkai kovą po lenta pralaimėjo net 25:40 bei prarado 16 kamuolių. Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete bei buvo pastebimi savo komandoje.

E.Žukauskas per 32 minutes pelnė 14 taškų (1/3 dvit., 4/10 trit, atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, triskart pažeidė taisykles ir surinko 10 naudingumo balų.

A.Juškevičius per 25 minutes įmetė 8 taškus (0/1 dvit., 2/4 trit., 2/4 baudų), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, po 2 sykius privertė varžovus prasižengti bei prasižengė pats, 3 kartus suklydo ir užfiksavo 9 efektyvumo balus.

"Parma": Eigirdas Žukauskas ir Robertas Johnsonas (6 rez. perd., 5 kl.) po 14, Adas Juškevičius (5 rez. perd.) ir Borisas savovičius po 8, Vladimiras Ivlevas ir Konstantinas Bulanovas po 6.

"Jenisej": Michailas Kulaginas 26 (5/8 trit., 6 atk. kam.), Leytonas Hammondsas 14 (5 atk. kam.), Dustinas Hogue 12 (12 atk. kam.), Tyusas Battle'as 9 (6 atk. kam.).