Itin netaikliai atakavęs T. Dimša buvo rezultatyviausias savo komandoje

Ispanijos pirmenybėse iš nesėkmių liūno niekaip neišbrenda Las Palmo "Gran Canaria" (2/9) klubas, kuriame rungtyniauja Kauno "Žalgirio" paskolintas Tomas Dimša.

Sekmadienį "kanarėlės" namie 62:79 (15:15, 21:19, 6:25, 21:20) nusileido Andoros "Morabanc" (4/4) krepšininkams.

Sugrįžę po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai trečiąjį kėlinį pradėjo pralaimėdami 0:16 ir po tokio nokdauno neatsigavo.

Starto penkete rungtynes pradėjęs T.Dimša krepšį atakavo itin netaikliai, tačiau buvo rezultatyviausias savo komandoje.

Kaunietis per 31 minutę įmetė 11 taškų (1/4 dvit., 2/8 trit., 3/3 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 4 naudingumo balus.

10 taškų pridėjo Frankie Ferrari (2/7 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), 9 - Andrew Albicy (5 kl.), 8 - Stanas Okoye (5 atk. kam.).

Nugalėtojams Davidas Jelinekas pelnė 15, Tomaszas Gielo (13 min., 5 praž.) - 12, Babatunde Olumuyiwa - 10 taškų.