O. Casspi ir J. DiBartolomeo sugrįžimas pažymėtas nervinga „Maccabi“ pergale

Tel Avivo "Maccabi"(3/0) pagaliau sulaukė metus nežaidusio Omri Casspi ir šiame sezone dar nerungtyniavusio Johno DiBartolomeo bei iškovojo sunkią pergalę Izraelio pirmenybėse.

Šalies čempionai namie tik po atkaklios kovos 81:75 (20:15, 26:19, 15:14, 20:27) palaužė Haifos "Hapoel" (3/2) krepšininkus.

Susitikimas vyko nervingai. "Maccabi" vyriausiasis treneris Ioannis Sfairopoulos į rūbinę išsiuntė jo pastabų neklausiusį Sandy Coheną.

Likus pusantros minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos aikštės šeimininkai pirmavo net 77:64 ir apie jokią intrigą negalėjo būti nė kalbos.

Tačiau nesportinę pražangą užsidirbo vienas Tel Avivo komandos lyderių Scottie Wilbekinas, o varžovai tai pavertė 5 taškais bei netrukus Karamas Mashouras pataikė dvitaškį ir pridėjo baudos metimą, tokiu būdu svečiai per 20 sekundžių surinko 8 taškus - 77:72. Visgi Eurolygos komanda sugebėjo atsilaikyti per likusį laiką.

"Maccabi": Ozas Blayzeras 21 (6/8 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam., 29 naud. b.), Ante Žižičius 11 (5 atk. kam.), Omri Casspi 10 (11 min., 2/3 dvit., 0/1 trit., 6/8 baudų, 2 atk. kam., 2 rez. perd., 4 išpr. praž., 12 naud. b.), Tyleris Dorsey 9 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Johnas DiBartolomeo 8 (15 min., 1/2 dvit., 2/4 trit., 2 rez. perd., 5 naud. b.), Othello Hunteris 7 (7 atk. kam., 2 bl.).

"Hapoel": Keenanas Evansas 17 (10 rez. perd., 6 kl.), Amitas Simhonas 16 (3/5 trit., 5 atk. kam.), Jasonas Siggersas 12 (3 per. kam.), Lenardas Freemanas 11 (7 atk. kam., 4 per. kam.), Karamas Mashouras 10 (2/3 trit.).