18 taškų pranašumą iššvaistę ispanai pralaimėjo Izraeliui (Kiti rezultatai)

FIBA atrankos į Europos krepšinio čempionatą staigmenos nesibaigia. Valensijos mieste esančiame A grupės burbule Ispanijos (1/2) rinktinė 87:95 (27:21, 25:15, 20:31, 15:28) nusileido Izraelio (3/0) krepšininkams.

Antro kėlinio pabaigoje šeimininkai pirmavo net 52:34, tačiau Izraelio ekipa po ilgosios pertraukos įjungė aukščiausią pavarą ir žaidė puikiai. Lemiamu dūriu ispanams tapo 39 minutę pataikytas Rafaelio Menco tritaškis – 91:85.

Izraelio ekipoje nesulaikomai žaidęs Tamiras Blattas per 27 minutes pelnė 21 tašką, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 31 naudingumo balą.

Izraelis: Tamiras Blattas 21, Galis Mekelis 18, Jake‘as Cohenas ir Tomeras Ginatas po 17, Yamas Madaras 11.

Ispanija: Quino Colomas 24, Xabi Lopezas-Arostegui 13, Dario Brizuela 10.

Tuo tarpu Taline vykstančiame burbule skaudų antausį gavo Estijos rinktinė, kuri 56:84 (14:18, 13:23, 15:21, 14:22) nė iš tolo neprilygo Rusijai.

Rusams 19 taškų sumetė Jevgenijus Baburinas. Estų stovykloje buvęs žalgirietis Kerras Kriisa per 15 minučių nepelnė nė taško ir surinko -6 naudingumo balus.

Šveicarija 92:90 Serbija

Rumunija 61:91 Lenkija

Suomija 85:91 Gruzija

Estija 56:84 Rusija

Slovėnija 84:73 Ukraina