D. Gailiaus komandoje Vokietijoje debiutavo 18-metis vilnietis

Iš nesėkmių duobės Vokietijos pirmenybėse neišlipa klaikiai sezoną pradėjusi Deivido Gailiaus komanda.

Ketvirtadienį Bonos "Telekom Baskets" (0/4) klubas namie 63:93 (28:23, 11:12, 15:30, 9:28) nepasipriešino Hamburgo "Towers" (3/0) ekipai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Gailius per 21 minutę įmetė 3 taškus (0/2 dvit., 1/3 trit., 0/2 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo, sykį prasižengė ir užfiksavo -1 naudingumo balą.

Rezultatui esant beviltiškam progą debiutuoti Bundeslygoje gavo ir aikštės šeimininkams atstovaujantis, tačiau daugiausia dublerių komandoje žaidžiantis Simonas Lukošius. 18-metis vilnietis per 3 minutes krepšio neatakavo bei atkovojo 1 kamuolį.

Pralaimėjusiems Strahinja Micovičius, Chrisas Babbas ir Anthony Dileo (8 išpr. praž.) pelnė po 11, Joshas Haginsas - 8 taškus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 21 ir 16 taškų surinkę Kameronas Tayloras (6/7 dvit.) ir T.J.Shortsas (6 atk. kam.) bei po 12 pridėję Jordanas Swingas (4 rez. perd.) ir Maikas Kotsaras (8 atk. kam.).