Įspūdingai žaidęs A. Juškevičius atvedė į pergalę prieš lietuviškąjį „Lokomotiv“ (VIDEO)

Šeštadienį įvykusioje "lietuviškoje" VTB Vieningos lygos dvikovoje pergalę šventė ne mačo favorite laikyta komanda.

Kazio Maksvyčio ir Gintaro Kadžiulio treniruojamas Permės "Parma" (3/3) klubas namie 84:81 (20:21, 25:15, 14:26, 25:19) palaužė Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (6/3) ekipą, kurios marškinėlius vilki du Lietuvos rinktinės žaidėjai.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui aikštės šeimininkai atsiliko 59:62, o per lemiamą kėlinį iš 25-ių nugalėtojų taškų net 17 - Ado Juškevičiaus sąskaitoje.

Viso kaunietis per 29 minutes pelnė 33 taškus (7/10 dvit., 4/8 trit., 7/8 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, dusyk suklydo, triskart prasižengė ir surinko 31 naudingumo balą.

Eigirdas Žukauskas per 29 minutes pridėjo 10 taškų (1/2 dvit., 2/7 trit., 2/2 baudų), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, 4 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 11 efektyvumo balų.

Pralaimėjusiems Mindaugas Kuzminskas per 26 minutes pelnė 24 taškus (2/4 dvit., 5/9 trit., 5/6 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, 3 kartus suklydo, dusyk prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.

Mantas Kalnietis nebuvo registruotas rungtynėms.

"Parma": Adas Juškebvičius 33 (4/8 trit., 5 rez. perd., 6 išpr. praž., 31 naud. b.), Marekas Meieris 14 (7 atk. kam., 4 per. kam., 2 bl., 24 naud. b.), Eigirdas Žukauskas 10 (7 akt. kam.), Lorenzo Williamsas 8 (8 rez. perd.).

"Lokomotiv-Kuban": Mindaugas Kuzminskas 24 (5/9 trit.), Jordanas Crawfordas 17 (1/8 dvit., 3/9 trit., 6 atk. kam.), Willas Cummingsas 12 (5 atk. kam., 5 kl.), Reggie Lynchas 10 (8/8 baudų, 8 atk. kam.).