„Maccabi“ patyrė pirmąją nesėkmę Izraelio pirmenybėse

Pirmąją nesėkmę Izraelio pirmenybėse patyrė čempionų titulą ginantys Tel Avivo "Maccabi" (4/1) krepšininkai.

Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai išvykoje netikėtai 76:79 (18:28, 21:19, 19:13, 18:19) nusileido pirmąją pergalę iškovojusiai Holono "Hapoel" (1/3) ekipai.

Pirmajame kėlinyje 12:3 spurtavę aikštės šeimininkai pirmavo didžiąją susitikimo dalį. Lemiamame ketvirtyje vyko kova "taškas į tašką".

Likus 14 sekundžių "Hapoel" gynėjas C.J.Harrisas baudų metimais padidino skirtumą iki 77:74. "Maccabi" po minutės pertraukėlės iš karto prarado kamuolį, pažeidė taisykles ir buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

Svečiai realizavo net 64,7 proc. (22/34) dvitaškių, 36,8 proc. (7/19) tolimų metimų, tačiau suklydo net 18 kartų.

"Hapoel": C.J.Harrisas 26 (4/7 trit.), Maxine De Zeeuw 15, Chrisas Johnsonas 13 (5 atk. kam., 3 per. kam.), Isaiah Milesas 8.

"Maccabi": Elijah Bryantas 21 (3/5 trit., 5 atk. kam., 5 kl.), Othello Huinteris (6/8 dvit., 8 atk. kam.) ir Angelo Caloiaro po 12, Scotte Wilbekinas 9 (5 rez. perd., 4 kl., 5 praž.), Ozas Blayzeras 7.