M. Kalniečio ir M. Kuzminsko klubas išrašė pirmąjį pralaimėjimą A. Gudaičio ekipai

VTB Vieningoje lygoje įvyko Rusijos krepšinio grandų dvikova, kurioje dalyvavo trys lietuviai ir viso net penki buvę žalgiriečiai.

Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv" (7/3) klubas namie netikėtai lengvai 96:81 (21:21, 21:15, 25:22, 29:23) įveikė Sankt Peterburgo "Zenit" (7/1) ekipą su Artūru Gudaičiu.

Eurolygoje solidžiai rungtyniaujantiems svečiams tai buvo pirmoji nesėkmė turnyre.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Mindaugas Kuzminskas per 27 minutes pelnė 20 taškų (7/9 dvit., 1/3 trit., 3/3 baudų), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, gavo bloką, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 25 naudingumo balus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Kalnietis per 30 minučių įmetė 7 taškus (2/2 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 2 bi perėmė 1 kamuolį, atliko net 12 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo pražangą, 3 kartus suklydo, sykį pažeidė taisykles ir užfiksavo 18 efektyvumo balų.

Nuo dvikovos pradžios žaidęs A.Gudaitis per 21 minutę pelnė 18 taškų (5/9 dvit., 8/9 baudų), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, gavo 2 blokus, dusyk suklydo, kartą prasižengė ir surinko 21 naudingumo balą.

"Lokomotiv-Kuban": Jordanas Crawfordas 23 (7/9 dvit., 4 rez. perd., 23 naud. b.), Mindaugas Kuzminskas 20 (7/9 dvit., 7 atk. kam., 25 naud. b.), Reggie Lynchas 16 (6 bl., 23 naud. b.), Kevinas Harvey 12 (10 atk. kam.), Willas Cummingsas 11 (4 rez. perd.), Mantas Kalnietis (12 rez. perd.) ir Stanislavas Ilnickis (5 atk. kam.) po 7.

"Zenit": Artūras Gudaitis 18 (9 atk. kam., 21 naud. b.), K.C.Riversas (3/9 trit.) ir Austinas Hollinsas (1/5 dvit., 4/7 trit.) po 15, Andrejus Zubkovas 10 (7 atk. kam.), Mateuszas Ponitka (1/5 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kl.) ir Alexas Poythressas (5 atk. kam.) po 9... Kevinas Pangosas 3 (1/4 dvit., 0/5 trit., 7 rez. perd., 4 kl.).