D. Motiejūno klubas pratęsė pergalių seriją, varžovų gretose siautėjo „Rytą“ dominęs aukštaūgis

Nors Donatui Motiejūnui nepavyko pratęsti dvigubų dublių serijos, jo komanda Kinijos pirmenybėse laimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

Šeštadienį Sindziango "Flying Tigers" (17/6) namie 119:94 (26:20, 28:19, 38:26, 27:29) sutriuškino Nankino "Monkey Kings" (5/18) krepšininkus.

D. Motiejūnas per 24 minutes įmetė 11 taškų (4/6 dvit., 3/6 baudų), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir dukart prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė po 17 taškų surinkę Lutubula, Qi Linas bei Zengas Lingxu.

Varžovų gretose nesulaikomas buvo 33 taškus 33 taškus (11/19 dvit., 2/2 trit., 5/7 baudų) surinkęs, 20 kamuolių atkovojęs ir 3 matimus blokavęs Arnettas Moultrie.

Priminsime, kad šį NBA patirties turintį bei per pastaruosius du sezonus Donaldo Kairio ir Kazio Maksvyčio auklėtiniu spėjusį pabuvoti aukštaūgį vasarą viliojo Vilniaus "Rytas".