„Ryto“ varžovai patyrė dar vieną nesėkmę Graikijoje

Vilniaus "Ryto" varžovas FIBA Čempionų lygos E grupėje Atėnų "Peristeri" (5/4) klubas patyrė dar vieną nesėkmę Graikijos pirmenybėse.

Argyrio Pedoulakio auklėtiniai išvykoje 58:75 (17:13, 18:22, 9:18, 14:22) turėjo pripažinti Patrų "Promitheas" (3/2) krepšininkų pranašumą.

Prasidėjus priešpaskutinei minutei svečiai pirmavo 35:29, tačiau praleido du tritaškius, o po ilgosios pertraukos žaidimą kontroliavo šeimininkai.

"Peristeri" naujokas Vangelis Mantzaris žaidė prieš komandą, iš kurios į Atėnus perėjo užpraeitą savaitę. Įžaidėjas per 37 minutes įmetė 11 taškų (1/2 dvit., 2/6 trit., 3/3 baudų), sugriebė 5 atšokusius kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviau už jį žaidė 12 taškų surinkęs Terranas Petteway (2/7 trit.), po 7 pridėjo 37-erių Ioannis Bourousis (2/6 dvit., 10 atk. kam.) ir "Ryto" skriaudikas Stevenas Gray (3 per. kam., 5 kl.).

Nugalėtojams Ianas Milleris (5 rez. perd.) pelnė 20, Charalampos Giannopoulos (3/5 trit., 5 kl.) - 15, Dimitrios Agravanis (5 atk. kam., 2 bl.) - 14 taškų.