Naudingai žaidęs E. Bendžius pelnė ir 100-ąjį tašką pergalingame mače

Eimantas Bendžius pelnė 100-ąjį tašką bei buvo vienas vedlių į Sasario "Banco di Sardegna" (7/5) komandos pergalę Italijos pirmenybėse.

Gianmarco Pozzecco auklėtiniai namie užtikrintai 100:87 (15:31, 26:14, 30:24, 29:18) įveikė Brešos "Germani" (5/7) krepšininkus.

Pirmajame ketvirtyje net 31 tašką praleidę aikštės šeimininkai lemiamą kėlinį pradėjo spurtu 15:2 ir sudėjo visus taškus ant "i".

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Bendžius per 32 minutes įmetė 18 taškų (3/5 dvit., 3/4 trit., 3/3 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo ir užfiksavo 25 efektyvumo balus.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 23 ir 19 taškų surinkę Marco Spissu (4 rez. perd.) ir Miro Bilanas (7/9 dvit., 13 atk. kam., 4 rez. perd., 8 išpr. praž., 34 naud. b.), 13 pridėjo Jasonas Burnellas, 12 - Filipas Kruslinas (4/6 trit.).

Pralaimėjusiems 37-erių Davidas Mossas (3/4 trit.) ir T.J.Cline'as pelnė po 16, Christianas Burnsas (7 atk. kam., 3 per. kam.) - 15 taškų.