Įspūdingai žaidęs R. Giedraitis atvedė baskus į sunkią pergalę

Itin sunkią pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (12/4) komanda.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 92:89 (29:22, 22:22, 22:24, 19:21) palaužė Saragosos "Casademont" (4/12) krepšininkus.

Likus 6 sekundėms iki susitikimo pabaigos prie baudų metimo linijos stojęs aikštės šeimininkų įžaidėjas Dylanas Ennisas abu kartus buvo netaiklus, tačiau pats atkovojo kamuolį ir švystelėjo iš toli, bet pratęsimo neišplėšė.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir labai svariai prisidėjo prie pergalės.

R.Giedraitis per 36 minutes pelnė 27 taškus (3/4 dvit., 3/7 trit., 12/13 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 7 pražangas, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 29 naudingumo balus.

T.Sedekerskis per 23 minutes įmetė 7 taškus (1/1 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudų), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, kartą suklydo ir užfiksavo 14 efektyvumo balų.

19 taškų pridėjo Luca Vildoza (0/5 dvit., 4/9 trit.), 12 - Youssoupha Fallas (11 atk. kam.), 11 - Alecas Petersas, 9 - Pierria Henry (7 atk. kam., 9 rez. perd.).

Pralaimėjusiems Jonathanas Barreiro (6 atk. kam., 5 rez. perd.) pelnė 20, D.Ennisas (8/11 dvit., 0/6 trit., 2/6 baudų, 5 atk. kam., 5 rez. perd.) - 18, Robinas Benzingas (4/8 trit., 7 atk. kam.) - 15, Rasheedas Sulaimonas - 14 taškų.