R. Giedraitis ir T. Sedekerskis svariai prisidėjo prie pergalės

Užtikrintą pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (13/4) komanda.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namie 84:67 (18:23, 24:14, 19:16, 23:14) nepaliko vilčių Andoros "MoraBanc" (7/8) krepšininkams.

Aikštės šeimininkai realizavo net 72 proc. (26/36) dvitaškių, o kovą po lenta laimėjo 41:28.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 31 minutę pelnė 16 taškų (5/6 dvit., 1/7 trit., 3/3 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, kartą suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs T.Sedekerskis per 25 minutes įmetė 7 taškus (2/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 1 bei perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, sykį pažeidė taisykles ir užfiksavo 13 efektyvumo balų.

Sezono rungtynes sužaidė Youssoupha Fallas, kurio sąskaitoje - 17 taškų (7/7 dvit.), 14 atkovotų kamuolių, 4 blokuoti metimai ir 38 naudingumo balai. 15 taškų pridėjo Pierria Henry (8 rez. perd.), 12 - Alecas Petersas, 9 - Achille Polonara.

Pralaimėjusiems Jeremy Senglinas (3/3 trit.) pelnė 20, Babatunde Olumuyiwa ir Clevinas Hannah (0/6 dvit., 2/3 trit.) - po 8 taškus.

Andoros ekipoje debiutavo šią savaitę iš Minsko "Cmoki" perėjęs buvęs Vilniaus "Ryto" lyderis Artiomas Parachovskis. Baltarusis centras per 9 minutes įmetė 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo 2 kamuolius ir dukart prasižengė.