Ą. Tubelis buvo per plauką nuo dvigubo dublio mače su dviem pratęsimais (VIDEO)

Sunkią pergalę NCAA pirmenybėse iškovojo per plauką nuo dvigubo dublio buvusio Ąžauolo Tubelio atstovaujama komanda.

Arizonos "Wiildcats" (9/1) išvykoje po dviejų pratęsimų 86:82 (29:27, 41:43, 6:6, 10:6) palaužė Vašingtono "Cougars" (8/1) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ą.Tubelis per 32 minutes įmetė 12 taškų (5/11 dvit., 2/4 baudų), atkovojo 9 (5 - puolime) bei permė 1 kamuolį, sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė atitinkamai 24 ir 18 taškų surinkę Bennedictas Mathurinas (7/9 dvit., 2/3 trit.) ir Jamesas Akinjo (1/6 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.) bei 15 pridėjęs Terrellas Brownas.

Pralaimėjusiems Isaacas Bontonas (3/11 trit.) pelnė 25, Noah Williamsas (0/5 trit.) - 16, Andrejus Jakimovskis (4/6 trit., 8 atk. kam.) - 15 taškų.