E. Bendžius buvo vienas vedlių į pergalę po pratęsimo

Sunkią pergalę Italijos pirmenybėse iškovojo Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario "Banco di Sardegna" (8/5) komanda.

Gianmarco Pozzecco auklėtiniai išvykoje tik per pratęsimą 85:78 (21:23, 13:14, 22:17, 17:19) palaužė Redžo Emilijos "Unahotels" (6/6) krepšininkus.

Likus 5 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos E.Bendžius dviem baudų metimais padidino skirtumą iki 3 taškų - 73:70. Tačiau varžovams užteko vienos sekundės - Joshas Bostičius tolimu šūviu išplėšė pratęsimą. Papildomo laiko metu pranašesni buvo svečiai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Bendžius per 33 minutes įmetė 15 taškų (2/2 dvit., 1/5 trit., 8/10 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo 16 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 22 taškus surinkęs Miro Bilanas (7/8 dvit., 8/18 baudų, 14 atk. kam., 11 išpr. praž., 30 naud. b.), 15 pridėjo Jasonas Burnellas (9 atk. kam.), 12 - Marco Spissu (2/9 trit.), 9 - Stefano Gentile.

Pralaimėjusiems Filippo Baldi Rossi (3/5 trit., 5 atk. kam.) pelnė 19, Brandonas Tayloras (5 atk. kam., 10 rez. perd.) - 18, Tomašas Kyzlinkas (6 atk. kam.) - 14 taškų.