D. Gailiaus klubas Vokietijoje apmaudžiai pralaimėjo mačo pabaigoje

Apmaudžią nesėkmę Vokietijos pirmenybėse patyrė Deivido Gailiaus ir Simono Lukošiaus atstovaujama komanda.

Bonos "Telekom Baskets" (3-8) klubas namie po atkaklios kovos 77:89 (28:20, 16:20, 18:16, 15:33) nusileido Viurcburgo "s.Oliver" (4-7) ekipai.

Aikštės šeimininkai pirmavo didžiąją susitikimo dalį, o likus pusantros minutės turėjo minimalų pranašumą - 77:76.

Tuomet varžovai spurtavo 8:0, o likus 11 sekundžių Joshui Higginsui buvo skirta nesportinė pražanga, į ką svečiai atsakė dviem baudų metimais ir tritaškiu aidint finalinei sirenai.

D.Gailius per 22 minutes įmetė 7 taškus (0/3 dvit., 2/4 trit., 1/2 baudų), atkovojo 3 bei prarado 2 kamuolius ir sykį prasižengė.

Daugiausia laiko dublerių komandoje praleidžiantis 18-metis S.Lukošius šį kartą buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštelėje nepasirodė.

Aikštės šeimininkams Chrisas Babbas pelnė 17, J.Haginsas - 14, Strahinja Micovičius (3/4 trit.) - 13 taškų.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 18 ir 16 taškų surinkę Alexas Kingas (4/6 trit., 5 atk. kam.) ir Cameronas Huntas.