R. Giedraičio ir T. Sedekerskio klubas užtikrintai laimėjo Malagoje

Užtikrintą pergalę Ispanijos pirmenybėse šventė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio Vitorijos "Baskonia" klubas.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 91:79 (19:30, 21:15, 29:16, 22:18) įveikė Malagos "Unicaja" krepšininkus.

Lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai baskai sužaidė atkarpą 17:7 ir vėliau kontroliavo situaciją.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 27 minutes pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit., 4/4 baudų), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, išprovokavo 6 pražangas, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir surinko 15 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs T.Sedekerskis per 27 minutes įmetė 6 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, sykį prasižengė ir užfiksavo 6 efektyvumo balus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė atitinkamai 21 ir 20 taškų surinkę Alecas Petersas (4/5 trit.) ir Achille Polonara (3/5 trit., 7 atk. kam.), 11 pridėjo Tonye Jekiri (7 atk. kam.), po 7 - Luca Vildoza (6 rez. perd., 6 per. kam.) ir Pierria Henry (7 rez. perd.).

Aikštės šeimininkams Adamas Wasczynskis (3/4 trit.) pelnė 17, Dario Brizuela - 13, Jaime Fernandezas (2/3 trit., 6 kl.) - 10, buvęs žalgirietis Deonas Thompsonas ir Francisas Alonso (2/2 trit.) - po 9 taškus.