M. Kalnietis ir M. Kuzminskas puikiu žaidimu prisidėjo prie pergalės Vieningoje lygoje

Užtikrintą pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (9-5) komanda.

Šeštadienį Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai išvykoje 94:73 (30:17, 19:23, 21:21, 24:12) sutriuškino Žemutinio Naugardo "Nižnij Novgorod" (6-4) krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas buvo vienženklis, tačiau svečiai likusią kiek daugiau nei trijų minučių atkarpą laimėjo net 15:3.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir buvo vieni pergalės kalvių.

M.Kalnietis per 32 minutes pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit., 1/3 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko net 11 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir surinko 18 naudingumo balų.

M.Kuzminskas per 31 minutę įmetė 19 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit., 8/8 baudų), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas, sykį suklydo, 3 kartus prasižengė ir užfiksavo 24 efektyvumo balus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 25 taškus surinkęs Willas Cummingsas (2/2 trit.), 17 pridėjo Kevinas Hervey (7 atk. kam., 3 per. kam., 2 bl.), 11 - Jamalas Crawfordas (0/5 trit., 5 kl.).

Pralaimėjusiems Kasey Shepherdas (6 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam., 6 kl.) pelnė 17, Luke'as Petrasekas (9 atk. kam.) - 13, Jevgenijus Baburinas ir Artiomas Komolovas - po 10 taškų.