Puikiai pasirodžiusio M. Anisimovo komanda krito per pratęsimą

Puikus Michailo Anisimovo žaidimas nepadėjo jo atstovaujamai  komandai iškovoti pergalės Ukrainos pirmenybėse.

Šeštadienį Kijevo "Budivelnik" (6-7) namie po pratęsimo 99:104 (24:22, 26:21, 16:21, 26:16, 7:12) nusileido Ternopolio "Ternopil-TNEU" (9-6) ekipai.

Didžiąją susitikimo dalį atsilikinėję aikštės šeimininkai ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 13:5 ir išlygino rezultatą, o prasidėjus paskutinei minutei pirmavo 92:88, tačiau pranašumo neišlaikė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Anisimovas per 32 minutes įmetė 18 taškų (7/10 dvit., 0/1 trit., 4/4 baudų), atkovojo 6 (3 - puolime) bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, sykį suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 20 naudingumo balų.

Rezultatyviau už jį žaidė tik 23 taškus surinkęs buvęs Alytaus "Dzūkijos" gynėjas Gabe'as DeVoe (2/3 trit., 7 atk. kam., 27 naud. b.), 15 pridėjo Kyvonas Davenportas (0/5 trit., 12 atk. kam.), 13 - Brice'as Johnsonas, 11 - Stevenas Burttas (8 rez. perd.).

Nugalėtojams Andrejus Agofonovas (8/9 dvit., 6 atk. kam., 2 bl., 8 išpr. praž.) pelnė 29, Adrianas Bowie - 17, Omaras Calhounas - 15 taškų.