Per plauką nuo dublio likęs Š. Vasiliauskas K. Kemzūros auklėtinių neišgelbėjo

Per plauką nuo dvigubo dublio likęs bei naudingiausiai savo komandoje žaidęs Šarūnas Vasiliauskas neišgelbėjo Kęstučio Kemzūros auklėtinių nuo dar vienos nesėkmės Turkijos čempionate.

Lemiamame kėlinyje subyrėjęs Izmiro "Petkim Spor" (6-11) išvykoje 80:88 (22:20, 18:24, 24:18, 16:26) nusileido Bursos "Tofaš" (10-8) krepšininkams.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Š.Vsiiliauskas per 36 minutes įmetė 11 taškų (2/2 dvit., 2/3 trit., 1/1 baudos), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, po sykį suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo 23 efektyvumo balus.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė atitinkamai 24 ir 15 taškų surinkę Thomasas Wimbushas (8/11 dvit.) ir Stephenas Zackas (7/9 dvit., 5 rez. perd.) bei 14 pridėjęs Kendrickas Ray'us (2/8 trit., 5 rez. perd.).

Nugalėtojams Tarikas Phillipas (6/7 trit., 4 rez. perd., 32 naud. b.) pelnė 27, Semajas Christonas (2/2 trit., 5 kl.) - 23, D.J.White'as (5/5 dvit., 3/5 trit., 5 atk. kam., 26 naud. b.) - 19 taškų.