Labai netaiklus Ą. Tubelis nusileido L. Kišūno komandai

Vienas kukliausių Ąžuolo Tubelio pasirodymų NCAA čempionate lėmė ir nedažną jo atstovaujamos komandos pralaimėjimą.

Arizonos "Wildcats" (12-4) namie 64:73 (29:33, 35:40) turėjo pripažinti Stanfordo "Cardinal" (10-5) ekipos su Luku Kišūnu pranašumą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ą.Tubelis per 34 minutes pelnė 4 taškus (1/7 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Taip pat nuo susitikimo pradžios žaidęs L.Kišūnas per 27 minutes įmetė 3 taškus (1/3 dvit., 1/3 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, dusyk suklydo ir triskart pažeidė taisykles.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė atitinkamai 17 ir 13 taškų surinkę Jamesas Akinjo (6 rez. perd., 6 kl.) ir Terrellas Brownas (5 atk. kam., 4 rez. perd.), po 10 pridėjo Dalenas Terry (2/3 trit.) ir Bennedictas Mathurinas.

Nugalėtojams Jaidenas Delaire'as pelnė 21, Oscaras da Silva (5 atk. kam., 5 kl.) - 17, Michaelas O'Connellas - 14 taškų.