K. Maksvyčio kariauna tik paskutinėmis sekundėmis nusileido Eurolygos klubui

Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujama Permės "Parma" (5-8) komanda VTB Vieningoje lygoje tik paskutinėmis sekundėmis nusileido Eurolygos klubui.

Pirmadienį Kazio Maksvyčio auklėtiniai namie 69:72 (18:22, 14:19, 21:21, 16:10) turėjo pripažinti Maskvos srities "Chimki" (6-6) krepšininkų pranašumą.

Prasidėjus paskutinei minutei Maksimas Grigorjevas tolimu metimu sumažino permiečių atsilikimą iki minimumo - 69:70. Errickas McCollumas tik kartą buvo taiklus nuo baudų metimo linijos, o A.Juškevičiui praradus kamuolį vėl realizavo tik vieną. Pratęsimą galėjęs išplėšti Boriso Savovičiaus tritaškis tikslo nepasiekė.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau šį kartą efektyvumu neišsiskyrė.

A.Juškevičius per 29 minutes pelnė 13 taškų (1/2 dvit., 3/10 trit., 2/3 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 4 sykius suklydo 3 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 7 naudingumo balus.

E.Žukauskas per 10 minučių prametė abu tritaškius, sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, gavo bloką, 3 kartus suklydo ir baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito su -2 efektyvumo balais.

Rezultatyviausiai aikštės šeimininkų gretose žaidė 16 taškų surinkęs B.Savovičius (3/5 trit.), 12 pridėjo komandoje debiutavęs Marcelis Ponitka (1/6 dvit., 3/3 trit.), 9 - Marekas Mejeris (6 atk. kam.).

Be krūvos svarbiausių krepšininkų rungtyniavusiems svečiams E.McCollumas (14/17 baudų) pelnė 20, Jordanas Mickey - 14, Dairis Bertanis (3/5 trit.) - 11, Viačeslavas Zaicevas (7 atk. kam., 6 rez. perd., 2 per. kam., 2 bl.) - 9 taškus.